Najczęściej zadawane pytania w Love-Shorts.com

1. Jak sprawdzę czy dany model jest dostępny?

Każda para naszych ręcznie robionych szortów występuje tylko  w jednym egzemplarzu, jest robiona przez nas ręcznie i nie ma dwóch takich samych. Nowe kolekcje staramy się dodawać co 1-2 i można je zobaczyć tylko w naszym sklepie www.love-shorts.com.pl

2. Jak mogę zamówić spodenki?
Zamówienia należy składać w sklepie www.love-shorts.com.pl gdzie znajdują się wszystkie dostępne rozmiary i modele. Dostawy nowości mamy co 1-2 dni.

3. Jak szukać spodenek według rozmiarów?
W lewym dolnym rogu sklepu, na czarnej planszy, należy kliknąć w podtytuł “wybierz kategorię” i kliknąć swój rozmiar.

4. Jak wybrać odpowiedni rozmiar?
Rozmiarówka naszych szortów jest standardowa. Wskazówki pomagające w wyborze rozmiaru znajdują się w zakładce “jak mierzyć”.

5. Czy szorty są elastyczne?
Z reguły nasze spodenki są wykonane ze 100% bawełny. Modele elastyczne także występują i są w mniejszości. Można je łatwo wyszukać klikając w tag “elastyczne” (lewy dolny róg sklepu na czarnej planszy).

6. Czy szorty są z wysokim stanem?

Z reguły bazujemy na modelach z wysokim stanem, ale zdarza nam się tworzyć biodrówki i takie modele mają w nazwie opis “medium waist” https://love-shorts.com.pl/?s=medium+waist&post_type=product

7. Dlaczego niektóre spodenki mają przetarte metki?
Nasze spodenki handmade mogą posiadać różne przetarcia, szarpania, blaknięcia gdyż właśnie takie modele chcemy tworzyć, nie są to wady produktu.
Aby uzyskać taki efekt poddajemy je licznym procesom chemicznym i mechanicznym, wszystko by uzyskać wymarzony efekt vintage.
Po skończonym procesie produkcji każdy model jest dokładnie fotografowany, a na powiększonej grafice można obejrzeć przed zakupem każdy szczegół spodenek.
Zawsze wysyłamy model, który widziała Pani wcześniej na zdjęciach danego produktu.

8. Złożyłam zamówienie i nie otrzymałam powiadomienia mailowego.

System powiadomień mailowych o przyjętym zamówieniu w naszym sklepie zdarza się być przeciążony i nie wysyła od razu potwierdzeń mailowych. Jeżeli dokonali Państwo płatności i/lub zostali przekierowani do ekranu z podsumowaniem dokonanego zamówienia (na którym jest informacja o numerze zamówienia), zamówienie z cała pewnością do nas trafiło i zostało przyjęte do realizacji. Proszę oczekiwać na przesyłkę.

9. Kiedy otrzymam przesyłkę?
Paczki dostarczamy w ciągu 1-3 dni od otrzymania wpłaty kurierem inpost lub do paczkomatu. Wysyłka modeli Daisy Ribbon, luna – Black oraz szortów cwiekowanych może potrwać nieco dłużej.

Status realizacji zamówienia można sprawdzić logując się na swoim koncie w sklepie.

O aktualnym statusie zamówienia informujemy również mailowo (proszę sprawdzić także folder spam).

Polecamy też korzystanie z aplikacji InPost aby monitorować swoje zamówienie.

10. Czy wysyłamy za granicę?

Tak realizujemy także wysyłki zagraniczne i są one realizowane za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Koszt wysyłki jest zawsze taki sam niezależnie od ilości zamawianych sztuk 59zł.

Terminarz dostaw od 10 do 20 dni.

11. Otrzymałam spodenki i rozmiar nie pasuje.
Jeżeli potrzebujesz innego rozmiaru proszę postępuj jak poniżej:

Odeślij spodenki:

UWAGA! 
Prosimy o nie odsyłanie rzeczy listami ponieważ listonosz nie doręcza ich pod nasz adres i znacznie wydłuża to proces wymian. Należy wybrać paczkę.

Pod tym adresem przyjmujemy tylko wymiany.

Love-Shorts.com

Gołębiewskiego 10

20-872 Lublin

 

z karteczką z adresem do ponownej wysyłki.

Na paczce proszę dopisać pod naszym adresem “wymiana”.

 

Dla skutecznego doręczenia przesyłki nie jest wymagany nr telefonu

 

Prosimy także o złożenie w ciągu 14 dni zamówienia w sklepie z dopiskiem “wymiana” na szorty, które chciałaby Pani na wymianę. To zamówienie zostanie oznaczone przez nas statusem “anulowane” tzn., że nie pobieramy za nie opłat. Proszę wybrać przelew tradycyjny i nie wpłacać. Liczy się tylko pierwsze złożone zamówienie na wymianę, nie odwołujemy zamówień.
Dostawy nowych modeli i rozmiarów mamy kilka razy w tygodniu.

Po otrzymaniu zamówienia na wymianę nadajemy paczkę z wybranym modelem zgodnie z terminarzem dostaw.

Wszystkie szczegóły dotyczące reklamacji są dostępne w regulaminie sklepu.

 

 

Jeżeli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie prosimy o kontakt:

Instagram: loveshortscom, Facebook: Love-Short’s.com

*Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Love-Shorts.com S.C. Zofia Bagniuk Ewelina Bagniuk, Mała 12, 21-040 Świdnik NIP 7123385739, REGON 383124343 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie. Więcej informacji zostało zawartych w „Informacje od administratora danych osobowych”.

Select your currency
EUREuro