PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

PAYMENTS AND SHIPPING

Wysyłka/Shipping:

1. Zamówienia wysyłamy w ciągu 48h od otrzymania pełnej wpłaty (z wyłączeniem weekendów i świąt) / Orders are shipped within 48 hours of full payment (excluding weekends and holidays).

2. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej listem poleconym / Orders are sent via Poczta Polska via registered package.

Koszty wysyłki i szacowany czas dostawy / Shipping costs and estimated delivery time:

Wysyłka do Polski: 14 PLN, od 1 do 4 dni roboczych (czas mierzony od momentu otrzymania powiadomienia o zmianie statusu zamówienia na “zrealizowane”).
INTERNATIONAL SHIPPING: 39 PLN,7-14 working days (time measured from the moment of receiving the notification about the change of order status to “completed”).

Płatności / Payments:

1. Elektroniczny przelew bankowy online przez system PayU /Electronic online bank transfer via the PayU system.

2. Płatność kartą za pośrednictwem PayU / Pay by credit card via PayU system.

3. Przelew tradycyjny / Traditional bank transfer.

Jak odczytywać status mojego zamówienia:

  1. Po złożeniu zamówienia odbierz maila, w którym znajdziesz potwierdzenie wraz z podsumowaniem swojego zamówienia. Jeżeli wybrałeś płatność przelewem tradycyjnym Twoje zamówienie będzie miało status “wstrzymane-oczekujące na płatność“.
  2. Jak tylko zaksięgujemy Twoją płatność przystąpimy do realizacji Twojego zamówienia i powiadomimy Cię o tym mailowo oraz smsowo. W tym momencie Twoje zamówienie otrzyma status “w trakcie realizacji“.
  3. Status zamówienia jest zwykle aktualizowany raz dziennie – nie jest on aktualizowany automatycznie po wpłynięciu do nas wpłaty.
  4. Twoje zamówienie zostanie wysłane w ciągu 48 godzin od zaksięgowania przez nas pełnej wpłaty. Zaraz po nadaniu przesyłki status zamówienia zostanie zmieniony na “zrealizowane“.
  5. Proszę oczekiwać przesyłki zgodnie z poniższym terminarzem dostaw.